26 Jul 2019

Wakacyjny Konkurs Beaphar - regulamin

        

Regulamin

Konkursu „Wakacje z Pupilem”

 

Regulamin Konkursu

1. Konkurs organizowany jest przez Beaphar Polska i jest przeznaczony dla mieszkańców Polski, którzy ukończyli 16 lat i mają pozwolenie rodzica lub opiekuna.

 

2. Biorąc udział w konkursie, rodzic/opiekun prawny uczestnika wyraża zgodę na przestrzeganie się niniejszego Regulaminu.

 

3. W konkursie nie mogą brać udziału członkowie rodzin pracowników i ich bliscy krewni lub osoby w inny sposób związane z organizacją lub jury zawodów.

4. Nie ma opłaty wstępnej i nie trzeba dokonywać żadnych zakupów, aby wziąć udział w konkursie. 

5. Pełne informacje o konkursie i sposobie uczestnictwa znajdują się na stronie  
www.beaphar.com/pl-pl/WakacyjnyKonkursZBeaphar

6. Tylko jedno  zgłoszenie zostanie zaakceptowane na uczestnika. Wiele zgłoszeń od tej samej osoby zostanie zdyskwalifikowanych

7. Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń to 13/08/2019. Po tym terminie żadne dalsze zgłoszenia do konkursu nie będą brane pod uwagę

8. Nie można przyjąć żadnej odpowiedzialności za nieotrzymane zgłoszenia z jakiegokolwiek powodu

9. Nagroda:

Nagrodą główną jest zestaw promocyjny dla psa, kota, świnki morskiej oraz królika.

10 . Zasady konkursu dla dzieci i sposób  zgłoszenia  w nim uczestnictwa są następujące:

 • Zrób zdjęcie swojego pupila w aranżacji wakacyjnej i umieść je pod postem konkursowym Beaphar Polska na Facebooku. Polub post konkursowy.

 • Poczekaj i dowiedz się, czy wygrałeś.

   

11. Zasady konkursu dla dorosłych są następujące:
 • Przesyłając zdjęcie pod plakatem  swojego dziecka, wyrażasz zgodę na Warunki tego konkursu.

 • Aby zgłosić zdjęcie swojego dziecka w konkursie, musisz: Zrobić  zdjęcie swojego pupila, tak wyraźnie jak to możliwe, polub konkursowy post organizatora na Facebooku i  dodaj zdjęcie pod postem.

 • W przypadku wygranej Twojego dziecka, zgadzasz się na poniższe:

  • Beaphar Polska może publikować zdjęcia dziecka ( obraz wraz z imieniem, wiekiem
   i regionem, w którym mieszka w tradycyjnej prasie i mediach społecznościowych).

   13. Zastrzegamy sobie prawo do anulowania lub niniejszych warunków bez uprzedzenia w przypadku katastrofy, wojny, zamieszek cywilnych lub wojskowych, działania siły wyższej lub jakiegokolwiek faktycznego lub przewidywanego naruszenia jakiegokolwiek obowiązującego prawa lub regulacji lub jakiegokolwiek innego zdarzenia poza kontrolą promotora. Wszelkie zmiany w konkursie zostaną zgłoszone uczestnikom tak szybko, jak to możliwe.

   14. Zwycięzców wyłoni Jury w składzie wyznaczonym przez organizatora.

   15. Zwycięzca zostanie powiadomiony wiadomością na Facebooku w ciągu 1 dnia od daty zakończenia konkursu(14.08.2019). Jeśli z wygranym  nie będzie można się skontaktować lub nie odbierze nagrody w ciągu 14 dni od powiadomienia, zastrzegamy sobie prawo do wycofania nagrody od zwycięzcy i wybrania zwycięzcy zastępczego.

16. Powiadomimy zwycięzcę, kiedy, gdzie i jak można odebrać nagrodę. 

17. Decyzja organizatora dotycząca wszystkich spraw związanych z konkursem będzie ostateczna .

18. Konkurs i niniejsze Regulamin będą regulowane przez prawo polskie, a wszelkie spory będą podlegać wyłącznej jurysdykcji sądów w Polsce.

19. Wszystkie dane osobowe odnoszące się do zwycięzcy lub dowolnego innego uczestnika będą wykorzystywane wyłącznie zgodnie z ustawą GDPR i nie będą ujawniane żadnej stronie trzeciej bez uprzedniej zgody uczestnika. Kopię naszej polityki prywatności można znaleźć na stronie www.beaphar.pl Jeśli nie zostanie wyrażona zgoda na dalsze kontaktowanie się z Uczestnikiem konkursu, poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola, wszystkie dane uczestników zostaną skasowane w ciągu jednego miesiąca od zakończenia konkursu.

Back to top
 We are using cookies to improve your experience.      Click here to find out more